Kościół na kartce pocztowej 1904 r.
Kościół od strony południowo-zachodniej
Wnętrze kościoła na starej fotografii
Wnętrze kościoła obecnie - widok z chóru
Nowe organy

W niedzielę 11 sierpnia 2019 r. w naszej parafii gościliśmy gościa z Ukrainy: ks. bp. Leona Dubrawskiego z diecezji kamieniecko - podolskiej.

Ks. bp na wszystkich Mszach św. z nami się modlił i głosił kazania, mówiąc o swoim doświadczeniu wiary, modlitwy i życia. Po Mszach św. zbieraliśmy ofiary na nowe Seminarium Duchowne w diecezji kamieniecko - podolskiej. O godz. 12.00 została odprawiona dodatkowo Msza św. w języku ukraińskim dla Ukraińców. Wzięła w niej udział spora grupa Ukraińców, pracujących w naszej gminie. Po Mszy św. uczestnicy modlitwy zostali zaproszeni na Agapę przy kościele. Przygotowały ją członkinie parafialnego zespołu Caritas (placki, kawa/herbata, woda i cukierki). Zrodziła się też nowa myśl (inicjatywa), spotykania się co miesiąc w Duszpasterstwie ukraińskim. Następna okazja we wrześniu, wtedy też dojedzie do nas ks. Gabriel Sucharski, pracujący na stałe na Ukrainie (Ładyżyn i Teplik). Już informujemy, że 12/13 października gościć będziemy siostrę Annę Salezjankę z Ukrainy, z kolejnym świadectwem żywego Kościoła.